Harmonogram imprez i uroczystości w BSIS

 

Harmonogram imprez i uroczystości w Branżowej Szkole Zawodowej I Stopnia

z Oddziałami Szkoły Zawodowej Specjalnej

 

 

Lp

 

Uroczystość / Impreza

 

Planowany termin

Organizator/osoba odpowiedzialna

  1.  

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

04.09.2018

A. Żuwała – Parkitna, M.Walasek

  1.  

Akcja Sprzątania Świata

09.2018

M. Stępniak, M.Walasek

  1.  

Ślubowanie klas pierwszych

28.09.2018

M . Stępniak ,E. Furman

 

  1.  

Europejski Tydzień Sportu

23 -30.09.2018r.

23 -30.09.2018r.

A. Garbaś, E. Florczyk, Z. Janczyk

  1.  

Program ekologiczny „Dbam o świat” cały rok

Podsumowanie czerwiec 2019

M .Stępniak,T.Stelmach, M.Walasek, A.Garbaś

  1.  

Dzień Edukacji Narodowej-akademia

13.10.2018

M. Stępniak, M.Walasek

  1.  

Święto Niepodległości

11.2018

I. Kubicka, , M. Bernaś

  1.  

Mikołajki

06.12.2018

A .Mróz, T.Stelmach,

A. Zimny – Kimla

  1.  

Wigilia szkolna

grudzień 2018

B. Głowacz, I. Kubicka, nauczyciele teoretycznych przedmiotów zawodowych i pnz

  1.  

WOŚP

styczeń 2019

wychowacy klas, Samorząd szkolny

  1.  

Walentynki

luty 2019

A. Zimny – Kimla, A. Mróz

  1.  

Wolontariat DPS

 

A. Mróz, M . Stępniak, M. Walasek,

  1.  

Próbny egzamin zawodowy

 

E.Wojtas, K. Pachnik

  1.  

Dzień Ziemi

04.2019

M. Stępniak,

M. Walasek

  1.  

Rocznica Konstytucji 3-go Maja

05.2019

I. Kubicka, M. Bernaś

  1.  

Festiwal Zawodów, Targi pracy

05.2019

Nauczyciele zawodu, wychowacy klas

  1.  

Światowy Dzień Bez Tytoniu – akcja antynikotynowa we
współpracy z Sanepidem

 

E. Furman, A.Zgardzińska – Biesiada

  1.  

Mistrzostwa w tenisie stołowym

kwiecień/maj 2019

A.Garbaś, E. Florczyk, Z. Janczyk

  1.  

Konkurs najsprawniejszy
w zawodzie

 

Nauczyciele zawodu

  1.  

Dzień Bezpieczeństwa w CKZiU

maj/czerwiec

2019

wychowacy klas

  1.  

Zakończenie roku szkolnego – akademia (szkoła)

06.2019

A .Mróz, T.Stelmach,

A. Żuwała – Parkitna, M. Walasek

  1.  

Zakończenie roku szkolnego – akademia (Centrum))

06.2019

A .Mróz, T.Stelmach, A. Żuwała – Parkitna, M. Walasek

  1.  

Dzień sportu

 

 

A.Garbaś, E. Florczyk, Z. Janczyk

  1.  

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

09.2020

M. Stępniak,M.Walasek,

A. Zimny – Kimla