Dzień sportu

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dzień sportu
Zbliżają się wakacje a więc nadszedł czas podsumowań. W naszej szkole postanowiliśmy zacząć od podsumowania sportowego. Z tej okazji 14.06.2018 zorganizowaliśmy Dzień Sportu oraz finał całorocznej rywalizacji o miano Najlepszego Sportowca w Szkole. Podczas imprezy każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zaczęło się dość spokojnie od Turnieju Dart, konkursu strzałów na bramkę oraz konkurs rzutów do kosza.  Atmosfera powoli zaczęła się podgrzewać. Kiedy zaczęliśmy grać w ringo można było zauważyć pierwsze oznaki zmęczenia. Byliśmy na to jednak przygotowani. Pyszna kiełbasa z grilla oraz zimne napoje pozwoliły nam się zregenerować oraz przystąpić do kolejnych zadań. W pełni sił  przystąpiliśmy do turnieju piłkarzyków. To jednak nie koniec emocji. Na mecz w zbijanego czekali wszyscy. Naprzeciwko siebie stanęła drużyna uczniów oraz  drużyna nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Mecz zakończył się zwycięstwem tych bardziej doświadczonych 54:53. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyników i życzymy bezpiecznych sportowych wakacji.