Mistrzostwach Śląska i Zagłębia w Rzutkach

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mistrzostwach Śląska i Zagłębia w Rzutkach
23.10.2018 jak co roku, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Śląska i Zagłębia w Rzutkach w Dąbrowie Górniczej. Rywalizacja przebiegała w atmosferze radości i zabawy. Szala zwycięstwa przechylała się to w jedną to w drugą stronę. Zawodnicy dzielnie walczyli do ostatniego rzutu w trzech kategoriach szkolnych. Najlepiej spisała się nasza zawodniczka Sandra, która dostała się do finału imprezy. Po podliczeniu wyników z eliminacji i finału uczennica uplasowała się zaraz za podium w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. W imprezie wzięła również udział nasza wolontariuszka z Hiszpanii Tere. Nadzorowała przebieg zawodów, wspomagała zawodników dobrym słowem, a na koniec pomogła organizatorom wypisać dyplomy dla najlepszych zawodników i szkół biorących udział w imprezie.  Gratulujemy wyników i zapraszamy do rywalizacji za rok.