Paraspartakiada Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Paraspartakiada Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych
28 listopada 2018 uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Paraspartakiadzie Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych w Dąbrowie Górniczej. Hala Widowiskowo-Sportowa zgromadziła ponad 500 zawodników z województw: śląskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. W tym roku uczestnicy rywalizowali w 3 konkurencjach sportowych: rzut do celu, tor przeszkód, dart. Patronat honorowy nad imprezą roztoczył biskup sosnowiecki Grzegorz Kaszak, który ufundował dla uczestników wspaniały tort. Śmiech i zabawa towarzyszyły podczas całej imprezy. Karolina, Kacper, Tomek, Paweł i Szymon otrzymali od sponsorów imprezy paczki mikołajkowe oraz pamiątkowe medale.