Podaruj dziecku uśmiech

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Podaruj dziecku uśmiech
19.05.2018 r. wzięliśmy udział w Pikniku pod hasłem „Podaruj dziecku uśmiech”. Piknik odbył się w Parku Sieleckim a zorganizowany był przez Wydział Polityki Społecznej UM Sosnowiec, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, ul. Kilińskiego 25 i Miejski Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.  Słoneczna pogoda sprzyjała zabawom i konkursom a nasza wolontariuszka z Hiszpanii malowała dzieciom twarze. Wszystkim uczestnikom pikniku serwowane były kiełbaski z grilla, popcorn oraz wata cukrowa serwowane przez uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia w CKZiU.
W związku z tym, iż impreza odbywała się w ramach kampanii pn. „Użyj mocy bez przemocy” prowadzona była akcja edukacyjno – informacyjna dotycząca przeciwdziałania przemocy zwłaszcza w odniesieniu do najmłodszych.
Kolejny, piknik  odbędzie się w Parku Sieleckim 09.06.2018 r.