Pokaz mody "Zaczarowana Aleja"

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Pokaz mody "Zaczarowana Aleja"
9 czerwca przed Urzędem Miejskim w Sosnowcu odbył się niecodzienny pokaz mody zorganizowany przez Fundację „Nieinni”, w którym modelkami były uczennice naszej szkoły oraz podopieczne Warsztatów Terapii Zajęciowej im. Brata Alberta i Warsztatów Terapii Zajęciowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci OM Sosnowiec. Stremowane nieco na początku modelki nieustannie wspierała oklaskami publiczność i z biegiem czasu to onieśmielenie zastępowała duma, co w tym przypadku jest bezcenne. Pokaz miał cztery odsłony (moda codzienna, sportowa, awangardowa, wieczorowa), między którymi można było obejrzeć występy artystyczne. W trakcie tej wyjątkowo udanej imprezy przedstawiciele fundacji „Nieinni” zbierali datki na leczenie podopiecznej trzyletniej Zosi cierpiącej na chorobę nowotworową.