Szkolny turniej tenisa stołowego

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Szkolny turniej tenisa stołowego
Pierwsze w tym roku zawody sportowe już za nami. Uczniowie 18 stycznia uczestniczyli w szkolnym turnieju tenisa stołowego zdobywając punkty do rankingu na najlepszego sportowca w szkole. Wśród chłopców niespodziewanie wygrał uczeń pierwszej klasy Patryk, pokonując naszego dotychczasowego mistrza w finale 2:1. Wśród dziewcząt nie było takich niespodzianek. Wygrała Kamila pokonując w finale wolontariuszkę Elenę Marquez. 2:0. Temperatura zawodów była naprawdę wysoka. Emocje sięgnęły zenitu w meczu o II miejsce w kategorii dziewcząt, gdzie Magda i Elena żywo reagowały na każdy zdobyty punkt. Tym razem południowy temperament wygrał ze wschodnioeuropejską dumą:). Już po feriach zimowych będzie można się zrewanżować w kolejnym turnieju. Wszystkim startującym gratulujemy!!!