XVIII Paraspartakiada Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> XVIII Paraspartakiada Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych
5.12.2017 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII Paraspartakiadzie Śląska i Zagłębia Osób Niepełnosprawnych. Podczas zawodów młodzież uczestniczyła w rywalizacji sportowej w następujących konkurencjach:  tor przeszkód na czas, rzut ringiem do celu oraz rzut do tarczy. Podczas imprezy młodzież mogła uczestniczyć w grach i zabawach. Wszyscy zawodnicy otrzymali paczki od Świętego Mikołaja, medale, słodkości, ciepły posiłek oraz pamiątkowe medale. Dla najlepszych zawodników ufundowano nagrody rzeczowe oraz puchary. Dwóch z naszych uczniów otrzymało również nagrody wylosowane w loterii " Twój szczęśliwy numerek".