Mistrzostwach Śląska i Zagłębia w Tenisie Stołowym

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mistrzostwach Śląska i Zagłębia w Tenisie Stołowym
10.12.2019 uczniowie naszej szkoły - Paulina, Nikola, Kordian i Radek wzięli udział w Mistrzostwach Śląska w Tenisie Stołowym w Bytomiu. W imprezie brało udział 15 drużyn z regionu m. in. Z Częstochowy, Zabrza, Gliwic, Dąbrowy Górniczej, Żor, Siemianowic Śląskich, Będzina, Sosnowca i Bytomia. Zawody rozegrano w grupach eliminacyjnych, z których dwóch najlepszych zawodników mogło grać dalej o miejsca w finale. Na tym etapie nasi uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze. Troje zawodników pozytywnie przeszło zmagania grupowe, dzięki czemu pozostali w grze turniejowej. W klasyfikacji generalnej zajęliśmy 3 miejsce drużynowo. Indywidualnie najlepiej spisał się Radek z klasy III, który  zajął 2 miejsce w turnieju.