Pomoc dla Ukrainy

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Pomoc dla Ukrainy
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!
Samorząd Uczniowski Branżowej Szkoły I Stopnia przy ulicy Szymanowskiego 3B  przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Urząd Miasta Sosnowca na rzecz Ukrainy.
Potrzebne rzeczy:
• Zestawy pierwszej pomocy: opaski uciskowe,  bandaże, plastry,  koce termiczne,  igły dekompresyjne,  nożyce urazowe, wenflony, roztwory soli fizjologicznej,  bandaże samoprzylepne, żółta taśma odblaskowa;
• Artykuły sanitarno – higieniczne: jednorazowa sztućce, talerze, kubki, szczoteczki do zębów, termosy, pieluchy (pampersy), środki higieny osobistej (podpaski, tampony, lignina, wata), mokre chusteczki;
• Źródła energii: baterie, power banki; latarki; świece, zapalniczki;
• Żywność trwała do bezpośredniego spożycia: woda, mleko, soki, konserwy mięsne i rybne, warzywne,  hermetycznie pakowane pieczywo (w tym ciasta, ciastka), gotowe dania w słoikach, dania gotowe typu instant (do przygotowania z wodą), czekolada, pieczywo chrupkie, słoiki dla dzieci.
Osoby, które chcą być z nami prosimy o przynoszenie darów do szkoły.