Brązowe medale w XXIII Mistrzostwach Śląska i Zagłębia w Rzutkach

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Brązowe medale w XXIII Mistrzostwach Śląska i Zagłębia w Rzutkach
16.11.2023 w Dąbrowie Górniczej odbyły się XXIII Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Rzutkach. W zawodach wzięło udział ośmioro uczniów z naszej szkoły: Dagmara, Oliwia, Marysia, Klaudia, Dawid, Paweł, Wiktor i Mikołaj. W tym roku turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Wzięło w nim udział ponad 100 zawodników z naszego regionu. Najlepiej z naszych zawodników spisała się Dagmara Adamczyk, która zajęła 3 miejsce w turnieju indywidualnym. Każdy z naszych zawodników zaprezentował równy poziom, dzięki czemu zajęliśmy 3 miejsce w rywalizacji drużynowej szkół zdobywając puchar i zestaw do gry w badmintona. Gratulujemy wspaniałej postawy i życzymy dalszych sukcesów naszym uczniom i ich trenerowi, pani A. Garbaś - nauczycielowi wychowania fizycznego.