II Miedzyszkolny Turniej Piłkarzyków Stołowych "Graj z Nami"

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> II Miedzyszkolny Turniej Piłkarzyków Stołowych "Graj z Nami"
19 kwietnia 2023 nasza szkoła zorganizowała II Miedzyszkolny Turniej Piłkarzyków Stołowych "Graj z Nami". W zawodach wzięło udział 44 zawodników z 8 szkół z Częstochowy, Katowic, Będzina, Dąbrowy Górniczej i Sosnowca. Uczestnicy zawodów zaprezentowali bardzo wyrównany poziom gry. Najlepiej z naszej szkoły spisali się Lidia Kmiecik i Maciej Gębka oraz debel Łukasz Więcek i Kamil Skóra, zajmując I miejsca w swoich kategoriach. Dzięki takiej postawie drużynowo zajęliśmy również I miejsce w rywalizacji drużynowej. Dla uczestników turnieju klasy zawodowe kucharzy i cukierników przygotowały smaczny poczęstunek. Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i zapraszamy za rok!