XVI Paraspartakiada Śląska i Zagłębia

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> XVI Paraspartakiada Śląska i Zagłębia
W tym roku szkolnym Paraspartakiada Śląska i Zagłębia w Dąbrowie Górniczej zaskoczyła nas rozmachem i organizacją. W imprezie wzięło udział ponad 400 zawodników z regionu. Oprócz udziału w zawodach sportowych, uczestnicy tegorocznych zmagań mogli liczyć na wspaniałą zabawę pod okiem animatorów gier i zabaw oraz zawodników sekcji koszykówki MKS Dąbrowa Górnicza. Zawodnicy reprezentujący naszą szkołę aktywnie uczestniczyli w trzech konkurencjach sprawnościowych: torze przeszkód na czas, rzucie do kosza oraz rzucie do tarczy. Podczas imprezy młodzież uczestniczyła także w zabawie tanecznej, żonglerce talerzami i piłeczkami oraz malowaniu twarzy. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy identyfikator, medal oraz paczkę ze słodyczami. Uczestnicy, którym nie dopisało szczęście w zawodach mogli liczyć na nagrodę pocieszenia. Kindze z IA, Kindze z IB, Monice i Justynie z klasy II oraz Marcie i Natalii z klasy III gratulujemy i życzymy dalszych udanych występów.