11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości
10.11.2023 obchodziliśmy Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Dla upamiętnienia tego ważnego wydarzenia uczniowie naszej szkoły przygotowali uroczystą akademię, podczas której przedstawili trudną drogę Polaków w walce o niepodległość. Po uroczystości pan wicedyrektor J. Mazur i pani E. Wojtas podziękowali nauczycielom pani M. Walasek i pani M. Stępniak  za przygotowanie młodzieży do występu na festiwalu „Rockowe rytmy wolności” i pogratulowali im zaangażowania i świetnego występu. Zaprezentowali również puchary uczniów zdobyte na Spartakiadzie Sportowej w Dąbrowie Górniczej pod kierunkiem nauczycieli w-fu, pani A. Garbaś i pani E. Florczyk. Serdecznie gratulujemy.