Dni otwarte w ZSZS

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dni otwarte w ZSZS
8 kwietnia 2017 z okazji zorganizowanych w ZSZS Dni Otwartych Szkoły, mieliśmy przyjemność gościć gimnazjalistów, którzy w przyszłym roku szkolnym będą uczyć się w naszej szkole. Najpierw zwiedzili szkołę i pracownie oraz  obejrzeli prezentację, dzięki której zdobyli więcej informacji dotyczących szkoły zawodowej oraz kierunków kształcenia. Zorganizowaliśmy dla nich warsztaty kulinarne, cukiernicze, ekologiczne i artystyczne. Zaproszeni goście mogli też spróbować swoich sił w grze w piłkarzyki, lotki oraz tenisa stołowego a także pobawić się w kalambury po angielsku. Uczniowie ze szkoły z Będzina przygotowali dla nas warsztaty taneczne. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało i już 1 września powitamy ich w murach naszej szkoły.