Dzień Otwarty w BSIS

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dzień Otwarty w BSIS
Dziś odbył się kolejny Dzień Otwarty w naszej szkole. Gościliśmy dużą grupę uczniów klas ósmych z sosnowieckich szkół podstawowych oraz miast ościennych. Część z nich przyszła też z rodzicami. Mieliśmy ogromną przyjemność oprowadzić ich po szkole i zapoznać bliżej z ofertą kształcenia w naszej placówce. Młodzież odwiedziła świetnie wyposażone pracownie praktycznej nauki zawodu, miała okazję porozmawiać z wysoko wykwalifikowaną kadrą nauczycieli, a także z uczniami. Po części oficjalnej goście spróbowali kulinarnych specjałów przygotowanych przez naszych uczniów podczas zajęć praktycznych, wzięli udział w warsztatach artystycznych oraz spróbowali swoich sił w grze w piłkarzyki stołowe. Nie ukrywamy, że Branżowa Szkoła I Stopnia słynie również z wielu sukcesów sportowych. Dziękujemy za przybycie mając nadzieję, że z większością z was spotkamy się we wrześniu i powitamy, jako pierwszoklasistów. Zapraszamy również na kolejny Dzień Otwarty już 22 maja. Udostępniajcie informacje, zapraszajcie znajomych, odwiedzajcie naszą stronę internetową i fb.
Nasze drzwi są dla was otwarte. Zapraszamy.