Międzynarodowa konferencje "Twoje Bezpieczeństwo - Nasza Sprawa"

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Międzynarodowa konferencje "Twoje Bezpieczeństwo - Nasza Sprawa"
14 września 2017 uczestniczyliśmy w międzynarodowej konferencji „Twoje bezpieczeństwo – Nasza Sprawa. Praca w Holandii”, która odbyła się w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Tematem przewodnim było zjawisko handlu ludźmi. Przedstawicielki holenderskiej policji, zajmujące się zwalczaniem tego typu przestępczości na co dzień, opowiedziały, jak uchronić się przed takim niebezpieczeństwem i jak nie paść ofiarą tego procederu podczas planowania i podejmowania pracy za granicą. Policjantki wskazały miejsca i sposoby weryfikacji wiarygodności pracodawców i pośredników. Program został zrealizowany przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.