Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego w Kazimierzy Wielkiej 28.03-30.03.2014r

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego w Kazimierzy Wielkiej 28.03-30.03.2014r
W tym roku rywalizacja tenisistów stołowych przeniosła się z Ciechanowa do Kazimierzy Wielkiej.
W imprezie wystartowało 64 zawodników z całej Polski, którzy wcześniej przeszli eliminacje wojewódzkie.

I tym razem zawodnicy Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej spisali się świetnie. Najwyżej uplasował się uczeń Paweł Kanicki, który zajął wysokie II miejsce, pokonując ubiegłorocznego wicemistrza turnieju. Cieszy szczególnie fakt, że młodziutki zawodnik zrobił duży postęp techniczny, co optymistycznie rokuje na przyszłość.

Dwudniowe zmagania zakończyły się wręczeniem nagród, dyplomów i pucharów dla najlepszych zawodników.