Sukces uczniów BSIS w XXIII Spartakiadzie Sportowej w Dąbrowie Górniczej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Sukces uczniów BSIS w XXIII Spartakiadzie Sportowej w Dąbrowie Górniczej
09.11.2023 reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maja Cebularz, Oliwia Rogowska, Klaudia Borkowska, Mikołaj Krzemiński, Dawid Brodowski i Marcel Modelski wzięła udział w XXIII Spartakiadzie Sportowej w Dąbrowie Górniczej. W zawodach wystartowały drużyny z Zabrza, Świętochłowic, Katowic, Będzina, Dąbrowy Górniczej i Sosnowca. Zawodnicy mieli do pokonania tor przeszkód, konkurencję rzutów do kosza, dart oraz slalom na wózkach. Drużynowo musieli zmierzyć się w rywalizacji w dwa ognie. Najlepiej z naszych zawodników spisała się Maja wygrywając wyścig na wózku oraz Dawid i Mikołaj zajmując II miejsce w rzutach do kosza. W klasyfikacji generalnej szkół zajęliśmy wysokie II miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.