Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023
23.06.2023 uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny, żegnając też uczniów klas trzecich, którzy ukończyli szkołę. Pan wicedyrektor Janusz Mazur wręczył nagrody, wyróżnienia i dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nagrody otrzymali również najlepsi sportowcy w szkole. Duża grupa uczniów otrzymała też stypendia za swoje osiągnięcia. Nagrodę dla najlepszej klasy tego roku w szkolnym konkursie "Potyczki klasowe" zdobyła klasa IIId a klasa IIBS wygrała wycieczkę za najlepszą frekwencję.
Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów szkolnych i nie tylko a absolwentom powodzenia w dorosłym życiu. Mamy nadzieję, że te trzy lata będziecie bardzo dobrze wspominać.
Wspaniałych i bezpiecznych wakacji!