Włoskie klimaty w BSIS

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Włoskie klimaty w BSIS
11.04.2024 nauczyciele naszej szkoły, pani Małgorzata Walasek i pani Barbara Kubziakowska zorganizowały konkurs pod hasłem "Kuchnia włoska w Zagłębiu". W konkursie brały udział 4 dwuosobowe drużyny. Każda grupa przygotowywała potrawę kuchni włoskiej.
1 grupa - Oliwia Rogowska i Marcel Modelski - deser tiramisu.
2 grupa - Bartek Kącki i Łukasz Soroka - lasagne.
3 grupa - Marysia Sobota i Oliwia Rychlak - makaron penne z kurczakiem, szpinakiem i  parmezanem.
4 grupa - Oliwia Skubik i Wiktoria Pesta - makaron penne z kurczakiem i cukinią w sosie śmietanowym z pomidorkami koktailowymi. W jury zasiadali pan dyrektor CKZiU Zbigniew Zalas, pan wicedyrektor Janusz Mazur, pani Elżbieta Wojtas oraz pani Mariola Cieślik. Nagrody dla uczestników zostały ufundowane przez Radę Rodziców a poczęstunek dla gości przygotowaly panie Eunika Furman i Mariola Cieślik.
A oto wyniki konkursu:
I miejsce - gr. 1
II miejsce - gr. 4
III miejsce - gr. 2
IV miejsce - gr. 3
Serdeczne gratulacje, było pysznie.