XXXI Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> XXXI Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców
W dniach 9 i 10 kwietnia reprezentacja naszej szkoły pod przewodnictwem naszych niezawodnych trenerów: pani Aleksandry Garbaś i pani Ewy Florczyk uczestniczyła w XXXI Turnieju Koszykówki Dziewcząt i Chłopców. Tym razem dziewczęta spisały się trochę lepiej od naszych Panów zajmując 3 miejsce w turnieju. Najbardziej wartościowymi zawodnikami drużyn byli: Wiktoria Pesta, Lidia Kmiecik, Oliwia Rychlak a wśród chłopców wyróżniał się Bartosz Kącki. W indywidualnych konkurencjach bylismy za to bezkonkurencyjni. Dagmara Adamczyk oraz Wiktor Chochulski zajęli 1 miejsca w rzutach osobistych, a Marysia Sobota zajęła 2 miejsce w konkurencji rzutów na czas. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.