Zacięty turniej siatkówki

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Zacięty turniej siatkówki
19 maja 2017 uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej w CKZiU brali udział w Wojewódzkim Turnieju Piłki Siatkowej PTSS „Sprawni razem” w Częstochowie organizowanym przez Śląski Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe „SPRAWNI-RAZEM oraz Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej w Częstochowie. Na coroczny turniej zjechały drużyny z odległych miejscowości naszego województwa. Chęć zwycięstwa i pokazania swoich umiejętności towarzyszyła wszystkim drużynom. Pojedynki były bardzo wyrównane i zacięte. Rozstrzygnięcie meczu finałowego i o trzecie miejsce odbyło się dopiero w tie-breaku. Ostatecznie nasza drużyna przyjechała z pucharem za czwarte miejsce. Najlepszym zawodnikiem drużyny okazał się Damian Sabiszewski. Gratulacje!